BE SMART! BE SMILEY!

Szkoła Języków Obcych
pełna oferta dostępna zarówno w formie zajęć
stacjonarnch, jak i on-line

O nas

Smart&Smiley to mieszcząca się na warszawskim Żoliborzu i Bielanach szkoła języków obcych dla dzieci i młodzieży. Uczymy języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski.

Smart&Smiley to szkoła, w której każdy uczeń będzie SMART, czyli mądry, oraz SMILEY, czyli uśmiechnięty. Nauka języka zgodnie z naszymi założeniami ma być jak najbardziej efektywna ale też ciekawa a tym samym sprawiająca radość.

Szkoła założona została przez nauczyciela języka angielskiego z 20 letnim stażem, który wraz ze starannie dobraną ekipą lektorów wychodzi naprzeciw wymaganiom nowoczesnego świata wiedzy.

Wieloletnie doświadczenie pozwala na przygotowanie oferty najciekawszej w najbardziej konkurencyjnych cenach i NAJSKUTECZNIEJSZEJ.

Standardy europejskie wyznaczają nam metody działania.

Wyobraźmy sobie przestronną salę, w przyjaznych kolorach, z wszelkimi niezbędnymi nowoczesnymi materiałami do nauki.
Grupy są maksymalnie 6-osobowe tak aby każdy uczeń był potraktowany indywidualnie, a jednocześnie miał kontakt z rówieśnikami.
Na czele tej grupki stoi lektor, który kocha pracę z dziećmi i jest starannie do niej przygotowany.

Uczniowie pracują z podręcznikami i materiałami Wydawnictwa Oxford University Press, najbardziej szanowanego na rynku wydawniczym, na które otrzymują 15% rabat.
Podopieczni szkoły regularnie podchodzą do konkursów wewnętrznych, sprawdzających ich postępy w nauce oraz uczestniczą w imprezach okazjonalnych.

Wszystko to znajdziecie Państwo w naszym centrum.

Zapraszamy! 

Iwona Gołucka-Łukasiak