Smarts – Angielski dla dzieci w wieku 13-14 lat przygotowujący do egzaminu 8-klasisty

Grupa składa się z 4-6 kursantów i zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 60 min.
W roku szkolnym odbywa się 68 spotkań.

Metoda nauczania młodzieży gimnazjalnej to połączenie wielu nowoczesnych metod i technik z tradycyjnym podejściem do nauki. Jedynie dwutorowa koncepcja, wraz z intensywnym trybem nauki, dają możliwość osiągnięcia najlepszych efektów.
Doświadczeni i zaangażowani lektorzy działają według sprawdzonego systemu. Uczniowie pracują w szkole i w domu, a ich praca jest stale monitorowana i oceniana.

 

Grupy

Grupy w Smart&Smiley są kameralne tak aby każdy uczeń mógł wynieść z zajęć jak najwięcej i aby uzyskał jak największą atencję ze strony lektora.
Na pierwszym spotkaniu kursanci przystępują do tzw. Placement test - testu, którego wynik pokaże poziom zaawansowania słuchacza i tym samym odpowiednią dla niego grupę.

Grupy ze względu na poziom zaawansowania dzielą się na:

  • Smarts 3, z elementami przygotowującymi do brytyjskiego egzaminu KET (Cambridge English: Key) na poziomie A2 (według CEFR),
  • Smarts 2, z elementami przygotowującymi do brytyjskiego egzaminu PET (Cambridge English: Preliminary) na poziomie B1 (według CEFR),
  • Smarts 1, z elementami przygotowującymi do brytyjskiego egzaminu FCE (Cambridge English: First) na poziomie B2 (według CEFR).

 

Egzamin 8 - Klasisty i egzaminy Cambridge

Postępy naszych kursantów podczas trwania całego kursu są systematycznie sprawdzane poprzez zaliczenia, testy oraz egzaminy semestralne i roczne. Po każdych zajęciach uczniowie mają zadawaną obszerną pracę domową, zaś na wakacje krótką lekturę bazującą na materiale opanowanym w danym roku szkolnym.
Kurs jest intensywny i efektywny ze względu na jego starannie dobraną metodykę jak i małą liczebność grup.
Kurs oparty jest na intensywnym programie nauczania i jego celem jest przygotowanie uczniów do egzaminu 8 -Klasisty. Uczniowie powtarzają oraz poszerzają słownictwo, a także rozwijają umiejętność komunikacji. Na tym etapie nauki równie dużą wagę przykładamy do gramatyki, jaki i poprawności pisania oraz czytania ze zrozumieniem.
Kursanci na koniec roku szkolnego mogą przystąpić do brytyjskich egzaminów Cambridge na odpowiadających im poziomach.

Słuchacze szkoły Smart&Smiley otrzymują:

  • Zestaw startowy gratis dla każdego ucznia
  • Materiały dodatkowe do zajęć
  • Oraz dodatkowo 15% rabatu na podręczniki kursowe.